Янченко Сергій Якович

Янченко Сергій Якович



Публікації

    $\hspace{75mm} \normalsize{2026}$

    • Romanyuk A., Pozharska K., Yanchenko S. Characteristics of linear and nonlinear approximation of classes of periodic functions of many variables in Lebesgue subspaces. Ed. R.Dmytryshyn, Current Trends in Analysıs, Approximation Theory and Their Applications, Selcuk University Press, 2026, 236-276.
    https://doi.org/10.59726/SUPress/9789754482676
    https://yayinevi.selcuk.edu.tr/index.php/su/catalog/book/129

    • Yanchenko S., Approximation characteristics of Nikol’skii–Besov classes of non-periodic functions of one and many variables Ed. R.Dmytryshyn, Current Trends in Analysıs, Approximation Theory and Their Applications, Selcuk University Press, 2026, 322-355.
    https://doi.org/10.59726/SUPress/9789754482676
    https://yayinevi.selcuk.edu.tr/index.php/su/catalog/book/129

    $\hspace{75mm} \normalsize{2025}$

    • Pozharska K.V., Romanyuk A.S., Yanchenko S.Ya. Estimates of the characteristics of nonlinear approximation ofclasses of periodic functions of many variables. Carpathian Math. Publ. 2025, 17 (1). 447-460.
    https://doi.org/10.15330/cmp.17.2.447-460

    $\hspace{75mm} \normalsize{2024}$

    • Пожарська К.В., Романюк А.С., Янченко С.Я. Найкращі наближення класів періодичних функцій багатьох змінних з обмеженою домінуючою мішаною похідною. Укр. мат. журн., 2024, 76 (7), 1007-1023, doi:10.3842/umzh.v76i7.8307.
    https://umj.imath.kiev.ua/index.php/umj/article/view/8307
    https://link.springer.com/article/10.1007/s11253-024-02378-9
    https://arxiv.org/pdf/2410.12448

    • Гром'як М.І., Радченко О.Я., Янченко С.Я. Наближення функцій багатьох змінних із узагальнених класів Нікольського-Бесова у рівномірній та інтегральній метриках. Укр. мат. вісник, 2024, 21 (2), 185-204.
    https://link.springer.com/article/10.1007/s10958-024-07353-0
    https://arxiv.org/pdf/2403.18414


    $\hspace{75mm} \normalsize{2023}$

    • Romanyuk A.S., Yanchenko S.Ya. Estimates for the entropy numbers of the Nikol'skii–Besov classes of functions with mixed smoothness in the space of quasi-continuous functions. Math. Nachr. 2023, Vol. 296 (6), 2575–2587.
    https://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1002/mana.202100202

    $\hspace{75mm} \normalsize{2022}$

    • Романюк А. С., С. Я. Янченко. Наближення класів періодичних функцій однієї та багатьох змінних із просторів Нікольського–Бєсова та Соболєва. Укр. мат. журн., 2022, 74 (6), 844-855, doi:10.37863/umzh.v74i6.7141.
    https://umj.imath.kiev.ua/index.php/umj/article/view/7141
    https://link.springer.com/article/10.1007/s11253-022-02110-5

    • Романюк А. С., С. Я. Янченко. Колмогоровські поперечники класів Нікольського–Бєсова періодичних функцій багатьох змінних у просторі квазінеперервних функцій. Укр. мат. журн. 2022, 74 (2), 220-232, doi:10.37863/umzh.v74i2.6932.
    https://umj.imath.kiev.ua/index.php/umj/article/view/6932
    https://link.springer.com/article/10.1007/s11253-022-02061-x

    $\hspace{75mm} \normalsize{2021}$

    • Янченко, С.; Радченко, О. Апроксимаційні характеристики ізотропних функціональних класів Нікольського-Бєсова. Carpathian Math. Publ. 2021, 13 (3), 851-861.
    https://journals.pnu.edu.ua/index.php/cmp/article/view/5649


    • Романюк А. С., С. Я. Янченко. Оцiнки апроксимацiйних характеристик i властивостi операторiв найкращого наближення класiв перiодичних функцiй у просторi $B_{1,1}$. Укр. мат. журн. – 2021. – 73, №8. – С. 1102–1119.
    http://umj.imath.kiev.ua/index.php/umj/article/view/6755
    https://link.springer.com/article/10.1007/s11253-022-01990-x

    $\hspace{75mm} \normalsize{2020}$

    • Янченко С.Я. Наближення класів функцій Нікольського-Бєсова цілими функціями спеціального вигляду. Carpathian Math. Publ. 2020, 12 (1), 148-156. (in English)
    https://journals.pnu.edu.ua/index.php/cmp/article/view/3895

    $\hspace{75mm} \normalsize{2019}$

    • Янченко С.Я., Радченко О.Я. Апроксимативні характеристики класів функцій Нікольського–Бєсова $S^{\boldsymbol{r}}_{1,\theta}B(\mathbb{R}^d)$. Укр. мат. журн. — 2019. — 71, №10. — С.1405—1421.
    http://umj.imath.kiev.ua/index.php/umj/article/view/1523
    https://link.springer.com/article/10.1007/s11253-020-01734-9

    • Yanchenko S.Ya. Approximation of Nikol'skii–Besov functional classes $S^{\boldsymbol{r}}_{1,\theta}B(\mathbb{R}^d)$ by entire functions of a special form. arXiv preprint — 2019, (in Ukrainian).
    https://arxiv.org/pdf/1912.01087.pdf

    $\hspace{75mm} \normalsize{2018}$

    • Янченко С.Я. Найкраще наближення функцій з анізотропних класів Нікольського–Бєсова, визначених на $\mathbb{R}^d$. Укр. мат. журн. — 2018. — 70, №4. — С.574—582.
    http://umj.imath.kiev.ua/index.php/umj/article/view/1577
    https://link.springer.com/article/10.1007/s11253-018-1523-y

    • Янченко С.Я., Стасюк С.А. Апроксимативнi характеристики функцiй з класiв $S^{\Omega}_{p,\theta}B$ iз заданою мажорантою мiшаних модулiв неперервностi. Укр. мат. вісник. — 2018.— 15, №1. — С.132—148.
    https://link.springer.com/article/10.1007/s10958-018-4062-z
    https://arxiv.org/pdf/1611.02313v2.pdf

    $\hspace{75mm} \normalsize{2017}$

    • Янченко С.Я. Порядковi оцiнки апроксимативних характеристик функцiй з анiзотропних класiв Нiкольського–Бєсова. Укр. мат. вісник. — 2017. — 14, №4. — С.595—604.
    https://link.springer.com/article/10.1007/s10958-018-3984-9

    • Yanchenko S.Ya. Order estimates of approximation characteristics of functions from anisotropic Nikol'skii-Besov classes.arXiv preprint arXiv:arXiv:1709.04650. - 2017. (in Ukrainian)
    https://arxiv.org/pdf/1709.04650.pdf

    • Yanchenko S.Ya. The best approximation of functions from anisotropic Nikol'skii-Besov classes defined in $\mathbb{R}^d$. arXiv preprint arXiv:1703.10699. - 2017. (in Ukrainian)
    https://arxiv.org/pdf/1703.10699.pdf

    $\hspace{75mm} \normalsize{2016}$

    • Янченко С.Я. Порядкові оцінки апроксимативних характеристик функцій із класів $S^{\Omega}_{p,\theta}B$ із заданою мажорантою мішаних модулів неперервності у рівномірній метриці. Укр. мат. журн. — 2016. — 68, №12. — С.1705—1714.
    http://umj.imath.kiev.ua/index.php/umj/article/view/1955
    https://link.springer.com/article/10.1007/s11253-017-1342-6

    • Янченко С.Я. Порядковi оцiнки апроксимативних характеристик функцiй з класiв $S^r_{1,\theta}B$. arXiv preprint, arXiv:1607.06069.
    https://arxiv.org/pdf/1607.06069v1.pdf

    $\hspace{75mm} \normalsize{2015}$

    • Stasyuk S.A., Yanchenko S.Ya.Approximation of functions from Nikolskii-Besov type classes of generalized mixed smoothness. Anal. Math. — 2015. — V.41. — P.311—334.
    https://link.springer.com/article/10.1007%2Fs10476-015-0305-0#Abs1

    • Янченко С.Я. Наближення функцій з ізотропних класів Нікольського-Бєсова у рівномірній та інтегральній метриках. Укр. мат. журн. — 2015. — 67, №10. — С.423—433.
    http://umj.imath.kiev.ua/index.php/umj/article/view/2077
    https://link.springer.com/article/10.1007/s11253-016-1175-8

    $\hspace{75mm} \normalsize{2014}$

    • Янченко С.Я. Порядкові оцінки апроксимативних характеристик функцій з узагальнених класів мішаної гладкості типу Нікольського-Бєсова. Теорія наближення функцій та суміжні питання: Зб. праць Ін-ту математики НАН України. — 2014. — Т.11, №3. — С.330—343. (Стаття)

    $\hspace{75mm} \normalsize{2013}$

    • Янченко С.Я. Оцінки апроксимативних характеристик класів функцій $S^r_{p,\theta}B(\mathbb{R}^d)$ у рівномірній метриці. Теорія наближення функцій та суміжні питання: Зб. праць Ін-ту математики НАН України. — 2013. — Т.10, №1. — С.328—340. (Стаття)

    • Миронюк В.В., Янченко С.Я. Наближення функцій з узагальнених класів Нікольського–Бєсова цілими функціями у просторах Лебега. Мат. Студії. — 2013. — Т.39, №2. — С.190—202.
    http://matstud.org.ua/texts/2013/39_2/190-202.html

    • Янченко С.Я. Наближення функцій з класів $S^r_{p,\theta}B$ у рівномірній метриці. Укр. мат. журн. — 2013. — Т.65, №5. — С.123—135.
    https://link.springer.com/article/10.1007/s11253-013-0813-7

    $\hspace{75mm} \normalsize{2011}$

    • Порядкові оцінки апроксимативних характеристик класів функцій визначених на $\mathbb{R}^d$. Теорія наближення функцій та суміжні питання: Зб. праць Ін-ту математики НАН України. — 2011.— Т.8, №1. — С.244—262.

    $\hspace{75mm} \normalsize{2010}$

    • Наближення класів Бєсова функцій багатьох змінних цілими функціями спеціального вигляду. Комплексний аналiз i течiї з вiльними границями: Зб. праць Ін-ту математики НАН України. — 2010. — T.7, №2. — С.427—434.

    • Наближення функцій з класів Бєсова цілими функціями у просторі $L_q(\mathbb{R}^d)$. Теорія наближення функцій та суміжні питання: Зб. праць Ін-ту математики НАН України. — 2010. — T.7, №1. — С.380—391.

    • Наближення класів $S^{r}_{p,\theta}B(\mathbb{R}^d)$ функцій багатьох змінних цілими функціями спеціального виду. Укр. мат. журнал. — 2010. — T.62, №8. — С.1124—1138.
    http://umj.imath.kiev.ua/index.php/umj/article/view/2942
    https://link.springer.com/article/10.1007/s11253-011-0431-1

    • Наближення класів $B^{\Omega}_{p,\theta}$ функцій багатьох змінних у просторі $L_q(\mathbb{R}^d)$. Укр. мат. журнал. — 2010. — T.62, №1. — С.123—135.
    http://umj.imath.kiev.ua/index.php/umj/article/view/2848
    https://link.springer.com/article/10.1007/s11253-010-0338-2

    $\hspace{75mm} \normalsize{2008}$

    • Найкраще наближення класів $B^{\Omega}_{p,\theta}$ функцій багатьох змінних в просторі $L_p(\mathbb{R}^d)$. Теорія наближення функцій та суміжні питання: Зб. праць Ін-ту математики НАН України. — 2008. — T.5, №1. — С.367—384. (Спільно з Стасюком С.А.)

    Усі права захищені © 2007 Інститут Математики